Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/klient.dhosting.pl/ideoforce/szybkozlaczki.pl/public_html/wp-content/plugins/essential-grid/includes/item-skin.class.php on line 1321

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/klient.dhosting.pl/ideoforce/szybkozlaczki.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2854

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/klient.dhosting.pl/ideoforce/szybkozlaczki.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2858

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/klient.dhosting.pl/ideoforce/szybkozlaczki.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3708
O firmie - Szybkozlaczki.pl

Produkujemy i dystrybuujemy urządzenia oraz elementy pneumatyki siłowej

W Air-Com zajmujemy się sprzedażą i produkcją wysokiej jakości urządzeń z zakresu pneumatyki siłowej. Świadczymy również usługi projektowe i doradcze, które pomagają naszym klientom automatyzować procesy produkcyjne.

Jesteśmy jedynym na terenie Polski dystrybutorem produktów marki Landefeld. Dystrybuujemy również produkty takich znanych marek jak: Rectus, OKS, Festo, Aventics, ACE, SMC, Norgren. W naszej ofercie znajduje się ponad 300 tys. różnych produktów.

Od 5 lat produkujemy własne siłowniki pneumatyczne. Pilne zamówienia, jeśli jest to technicznie możliwe, wykonujemy od ręki. Nasi inżynierzy służą wsparciem na każdym etapie realizacji zamówienia – zakupu, projektowania i produkcji.

Dołącz do naszych klientów. Sprawdź, co możemy razem zrobić. Zapraszamy na stronę: https://air-com.pl.

Sprzedajemy

Oferta naszego sklepu on-line jest obecnie najbogatszą na rynku w tej branży.

Doradzamy

Potrzebujesz fachowego wsparcia? Nasz zespół inżynierów jest do Twojej dyspozycji.

Produkujemy

Zajmujemy się produkcją wysokiej jakości siłowników pneumatycznych.

Ważny jest czas

Produkty z naszego sklepu on-line dostarczamy już w ciągu 24 h/48 h. Zamówione siłowniki pneumatyczne jesteśmy w stanie wyprodukować i dostarczyć w czasie krótszym niż 24 h.

Standardy pracy

W pracy kierujemy się najwyższymi standardami. Potwierdzają to wypracowane normy i zdobyte przez nas certyfikaty BM Trada Certification, ISO 9001:2008 i UKAS Management Systems.

Na zamówienie

Realizujemy również projekty na zamówienie o bardzo różnorodnym stopniu skomplikowania – od stacji sprężonego powietrza po instalacje centralnego odpylania na stole cięcia plazmowego.

Sprawdź, jakie inne produkty mamy w ofercie.

Siłowniki pneumatyczne

Oferujemy elementy, które są szeroko wykorzystywane w pneumatycznych układach napędowych maszyn i urządzeń, także w tych sterowanych automatycznie. W tej grupie produktowej znaleźć można siłowniki pneumatyczne, amortyzatory marki ACE i elementy podciśnienia i próżni. Polecamy produkowane przez nas siłowniki pneumatyczne.

Zawory

W Air-Com kupić można elementy sterujące kierunkiem przepływu sprężonego powietrza. Są to zawory pneumatyczne, zawory bezpieczeństwa i elektrozawory. Dostępne są również różnorodne zawory kulowe, odcinające, otwierające i pozwalające na sterowanie medium roboczym.

Produkty marki Festo

Bardzo szeroki wybór produktów, pozwalający na budowanie najnowszych układów sterowania. Festo oferuje najwyższej jakości, jeśli chodzi o trwałość i wykonanie, elementy pneumatyki i elektroniki wykorzystywane w przemyśle, automatyce, robotyce, cybernetyce, mechatronice. Znaleźć tu można również produkty dedykowane konkretnym branżom przemysłowym.

Sprężarki i kompresory

Jesteśmy autoryzowanym dealerem sprężarek. W ofercie mamy sprężarki wiodących na rynku producentów: Atlas Copco, ABAC, Airpol. Naszym klientom doradzamy w wyborze odpowiedniego sprzętu. Zajmujemy się również projektowaniem i wykonawstwem całych instalacji sprężonego powierza.

What Our Customers Says ?

Z Air-Com współpracujemy od kilku lat. Najbardziej cenię sobie ich profesjonalizm, sprawność w realizacji zamówień. To ważne, bo nie możemy pozwolić sobie na przestoje.

Przy projektowaniu niewielkich urządzeń półautomatycznych często potrzebuję fachowej porady. Pracownicy Air-Com są w tym bardzo pomocni. Na ich wiedzę i doświadczenie można liczyć.

Wybór produktów i elementów jest naprawdę imponujący. Najważniejsze, że zamówienia są realizowane ekspresowo. Obsługa klienta działa bez zarzutu.